lørdag 31. desember 2016
Bygdacupen 2016 - støtter Kreftforeningen
Inntektene på kr 7600 kr gjekk i år til Kreftforeningen
Pulje 1
Rindarøy
Tomas Zilius (C)
Mikael Husøy
Germanas Vaniuchinas
Edgaras Beniusius
Martynas Gaidamavicius
Giedrius Zemele
Egidius Kuprys
Arunas Drauksas
Hammertun
Ottar B.Huse Eikrem ©
Sigurd Skoglund
Anders Skoglund
Sondre Kårstein
Kine Ulvestad Sætervik
Tom Larsen Broks
Morten Jeppesen
Frode Jendem
Klara Thorsrud Sporsem
Falkhytten
Odd Kristian Myrvang ©
Emil Breivik
Mathias Breivik
Frank Lyngvær
Jane Paulsen
Thomas Pettersen
Teodor Barbantoni
Viktor Eikebø
Nord Gossen
Sturle Starheim ©
Kristoffer Nilsen
Stian Vestavik
Robin Solem Sæter
Magnus S.Hoksnes
Ragnar Sporsem
Mati Rachowski
Øyvind Høgseth
Riksfjord
Ole Johan Varhaugvik ©
Simen Varhaugvik
Adrian Løvik
Ane S. Nerbø
Kjetil Nautnes
Ole Skeide
Pulje 2
Smågetoppen
Sivert Nerbøvik (C)
Malin Solem
Daniel Ona Aleksandersen
Andreas Småge
Mathilde G.Jensen
Thomas Småge
Pred Selva
Vegar Småge
Torstein Jelsa
Joakim Aune
Eikrem
Øyvind Våge ©
Emil Reiten
Shab Uthaya
Kjetil Våge
Elin E. Våge
Oliver Husøy
Emil E. Rindarøy
Severin Småge
Horrem
Sølve Starheim ©
Iver Horrem
Sigurd Ringstad
Øystein Winstad
Ole Magnus Oterhals
Håkon Nerbø Wettestad
Caz Dabrowski
Bendik Breivik
Magnus Tangen
Hukkelberg
Ivar Hukkelberg ©
Jon Gunnar Gjeldberg
Hilde Hukkelberg
Ole H.Bjøntegaard
Hallvar Fornes
Leif Jørgen Fornes
Helene Fornes
Preben Botten Dyrli
Sara Fornes
Jan Egil Fornes
Kampoppsett
Pulje 1
1. 11.00 Riksfjord – Rindarøy
2. 11.15 Nord Gossen – Falkhytten
3. 11.30 Hammartun - Riksfjord
4. 11.45 Rindarøy – Nord Gossen
5. 12.00 Falkhytten – Hammertun
6. 12.15 Nord Gossen – Riksfjord
7. 12.30 Falkhytten - Rindarøy
8. 12.45 Hammartun – Nord Gossen
9. 13.00 Riksfjord – Falkhytten
10. 13.15 Rindarøy – Hammertun
Pulje 2
11. 13.30 Horrem – Hukkelberg
12. 13.45 Smågetoppen – Eikrem
13. 14.00 Smågetoppen – Horrem
14. 14.15 Eikrem – Hukkelberg
15. 14.30 Horrem – Eikrem
16. 14.45 Hukkelberg – Smågetoppen
Bildet: Årets vinnere ble Nord Gossen som slo Falkhytten 4-0 i finalen
Bygdacup 2015
Riksfjord vant Bygdacupen etter å ha slått Aukrasanden 3-2 i finalen
Arrangør : Gossen Futsal Klubb
Pulje 1
Nerbøstranda
Ole Johan Varhaugvik ©
Simen Varhaugvik
Ståle Varhaugvik
Adrian Løvik
Sandra S.Nortun
Petter Solem
Asgeir Raknes
Småge
Lars Inge Jensen ©
Mathilde G. Jensen
Thomas Småge
Even Småge
Vegar Småge
Pred Selva
Sivert Nerbøvik
Rolf Follestad
Breivik
Emil Rindarøy (C)
Håkon Wettestad
Lasse Hjertvikrem
Bendik Breivik
Magnus Tangen
Stian B. Raknes
Hashim Abdi
Hukkelberg
Hallvard Fornes ©
Ivar Hukkelberg
Tore Hukkelberg
Lina Hukkelberg
Anne Hukkelberg
Hilde Hukkelberg
Ole H. Bjøntegaard
Jan Egil Fornes
Jamal Mahmoud
Riksfjord
Sturle Starheim ©
Ane N. Sandnes
Odd Joar Vevang
Ragnar Sporsem
Ola V. Husøy
Marius Eikebø
Kjetil Nautnes
Pulje 2
Eikrem
Øyvind Våge ©
Kjetil Våge
Elin Våge
Shab Utaya
Amalie Sandøy
Terje Husøy
Severin Småge
Helge Årgårdsvik
Aukrasanden
Kristoffer Nilsen ©
Bjørge Riksfjord
Jenny Småge
Elias Oksavik
Mathias M. Rød
Elias Arntsen
Torstein Arntsen
Bendik J. Kjøll
Falkhytten
Mathias Breivik ©
Emil Breivik
Thomas Pettersen
Viktor Eikebø
Lars Nautnes
Martin Pedersen
Margrethe Pedersen
Trygve Byttingsvik
Stine B. Rishaug
Emilie Nautnes
Rød
Karl Hans Urdshals ©
Thomas Urdshals
Malin Solem
Daniel O. Aleksandersen
Simon Prins
Ole Albert Dale
Trond Hauge
Silje Marie S. Hauge
Horrem
Sølve Starheim ©
Iver Horrem
Jean Christophe
Justin Christophe
Sigurd Ringstad
Øystein Winstad
Ole Magnus Oterhals
Odd Kristian Myrvang
10.00 Hukkelberg – Breivik
10.15 Nerbøstranda – Småge
10.30 Riksfjord – Hukkelberg
10.45 Breivik – Nerbøstranda
11.00 Småge – Riksfjord
11.15 Hukkelberg – Nerbøstranda
11.30 Breivik – Småge
11.45 Nerbøstranda – Riksfjord
12.00 Småge – Hukkelberg
12.15 Riksfjord – Breivik
----------------------------------------------
12.30 Eikrem – Rød
12.45 Falkhytten – Aukrasanden
13.00 Horrem – Eikrem
13.15 Rød – Falkhytten
13.30 Aukrasanden – Horrem
13.45 Eikrem – Falkhytten
14.00 Rød – Aukrasanden
14.15 Falkhytten – Horrem
14.30 Aukrasanden – Eikrem
14.45 Horrem – Rød
Arrangør : Gossen Futsal Klubb
Pulje 1
Nerbøstranda
Ole Johan Varhaugvik ©
Simen Varhaugvik
Ståle Varhaugvik
Adrian Løvik
Sandra S.Nortun
Petter Solem
Asgeir Raknes
Småge
Lars Inge Jensen ©
Mathilde G. Jensen
Thomas Småge
Even Småge
Vegar Småge
Pred Selva
Sivert Nerbøvik
Rolf Follestad
Breivik
Emil Rindarøy (C)
Håkon Wettestad
Lasse Hjertvikrem
Bendik Breivik
Magnus Tangen
Stian B. Raknes
Hashim Abdi
Hukkelberg
Hallvard Fornes ©
Ivar Hukkelberg
Tore Hukkelberg
Lina Hukkelberg
Anne Hukkelberg
Hilde Hukkelberg
Ole H. Bjøntegaard
Jan Egil Fornes
Jamal Mahmoud
Riksfjord
Sturle Starheim ©
Ane N. Sandnes
Odd Joar Vevang
Ragnar Sporsem
Ola V. Husøy
Marius Eikebø
Kjetil Nautnes
Pulje 2
Eikrem
Øyvind Våge ©
Kjetil Våge
Elin Våge
Shab Utaya
Amalie Sandøy
Terje Husøy
Severin Småge
Helge Årgårdsvik
Aukrasanden
Kristoffer Nilsen ©
Bjørge Riksfjord
Jenny Småge
Elias Oksavik
Mathias M. Rød
Elias Arntsen
Torstein Arntsen
Bendik J. Kjøll
Falkhytten
Mathias Breivik ©
Emil Breivik
Thomas Pettersen
Viktor Eikebø
Lars Nautnes
Martin Pedersen
Margrethe Pedersen
Trygve Byttingsvik
Stine B. Rishaug
Emilie Nautnes
Rød
Karl Hans Urdshals ©
Thomas Urdshals
Malin Solem
Daniel O. Aleksandersen
Simon Prins
Ole Albert Dale
Trond Hauge
Silje Marie S. Hauge
Horrem
Sølve Starheim ©
Iver Horrem
Jean Christophe
Justin Christophe
Sigurd Ringstad
Øystein Winstad
Ole Magnus Oterhals
Odd Kristian Myrvang
10.00 Hukkelberg – Breivik
10.15 Nerbøstranda – Småge
10.30 Riksfjord – Hukkelberg
10.45 Breivik – Nerbøstranda
11.00 Småge – Riksfjord
11.15 Hukkelberg – Nerbøstranda
11.30 Breivik – Småge
11.45 Nerbøstranda – Riksfjord
12.00 Småge – Hukkelberg
12.15 Riksfjord – Breivik
----------------------------------------------
12.30 Eikrem – Rød
12.45 Falkhytten – Aukrasanden
13.00 Horrem – Eikrem
13.15 Rød – Falkhytten
13.30 Aukrasanden – Horrem
13.45 Eikrem – Falkhytten
14.00 Rød – Aukrasanden
14.15 Falkhytten – Horrem
14.30 Aukrasanden – Eikrem
14.45 Horrem – Rød
mandag 7. mars 2016
Årsmøte for 2015
Årsmøte for 2015 vil bli holdt i bibliotekets møterom tirsdag 22.03.2016 kl 19:00
SAKSLISTE
SAK 1 ÅPNING/GODKJENNING AV STEMMEBERETTIGE
SAK 2 KONSTITUERING
· Godkjenning av innkallingen
· Godkjenning av sakslista
· Valg av møteleder
· Valg av møtesekretær
· 2 til å underskrive protokollen
SAK 3 STYRETS BERETNING
SAK 4 REGNSKAP
SAK 5 INNKOMNE FORSLAG
SAK 6 FASTSETTE MEDLEMSKONTINGENT
SAK 7 BUDSJETTFORSLAG
SAK 8 VALG
Velkommen
-Styret
Abonner på:
Innlegg (Atom)